wtorek , 4 luty 2025
Najnowsze wiadomości
Magomed Ankalaev wskazał lukę w stójkowej grze Alexa Pereiry przed UFC 313: „Mogę go na to złapać”
„Nie ma opcji, aby tę walkę zakończyła syrena” – Dricus Du Plessis gwarantuje, że skończy Seana Stricklanda na UFC 312 w Sydney
Nassourdine Imavov w grze o tron! Mocne roszady w rankingu wag średniej i ciężkiej UFC po gali w Rijadzie!
Jairzinho Rozenstruik nieoczekiwanie zwolniony z UFC, pomimo iż miał jeszcze walki w kontrakcie
Jan Błachowicz na bitewnym radarze Jiriego Prochazaki! Czech wyjaśnia, dlaczego nie odmówiłby starcia z Polakiem: „Sam od dawna mówił o tej walce”
Będzie jatka? Sean Strickland zdradził kluczową zmianę, jaką wprowadzi do rewanżu z Dricusem Du Plessisem na UFC 312!
UFC 312: Du Plessis vs. Strickland 2 – gdzie i kiedy oglądać galę w Sydney?
Pojedynek z Mateuszem Gamrotem? Jednoznaczna deklaracja Granta Dawsona!
„Jeśli idziemy ulicą i widzę pięciu gości, którzy chcą lać Alexa, je*ać to – napie*dalamy się z nimi” – Strickland gotowy pomóc Pereirze w starciu z Ankalaevem
Sharabutdin Magomedov z pierwszym komentarzem po porażce z Michaelem Pagem, Dana White reaguje: „Nie zapominajmy, że koleś ma jedno oko”
Log In
Sidebar
Switch skin
Menu
Switch skin
Log In
Home
Polskie MMA
UFC
Rozpiski
UFC 311: Makhachev vs. Moicano
UFC Rijad: Adesanya vs. Imavov
UFC 312: Du Plessis vs. Strickland 2
UFC Vegas: Cannonier vs. Rodrigues
UFC Seattle: Cejudo vs. Song
Technika MMA
Bukmacher MMA
Kontakt
Zarejestruj się
Switch skin
Szukaj
bulinski_1
Dodaj komentarz
Anuluj pisanie odpowiedzi
Musisz się
zalogować
, aby móc dodać komentarz.
Back to top button
Close
Log In
Forget?
Remember me
Log In
Don't have an account?