Miał go na deskach, ale przegrał! Michał Oleksiejczuk pokonany przez Kevina Hollanda na UFC 302 (VIDEO)

Michał Oleksiejczuk wraca z Newark na tarczy – polski zawodnik przegrał z Kevinem Hollandem podczas gali UFC 302.

Michał Oleksiejczuk (19-8) nie dał rady. Polak przegrał z Kevinem Hollandem (26-11) w ramach gali UFC 302 w Newark, choć posłał rywala na deski..

Michał od razu ruszył do ataków. Trafił mocnym lewym w kontrze na kopnięcie. Wywierał dużą presję. Trafił na korpus, poprawił na nogę. Holland spróbował kopnięcia bocznego. Amerykanina hasał do boków. Dobrze pracował lewym prostym. Kilka doszło szczęlki naszego zawwodnika.

Michał cały czas wywierał presję, szczególnie chętnie atakując doły Amerykanina. W pewnym momencie ten spróbował kopnięcia, ale Polak ściął go z nóg srogim lewym sierpem! Holland szybko doszedł do siebie, ale Husarz zszedł za nim do parteru, szukając dobitki.

Trailblazer popracował jednak z pleców, wybierając rękę nieuważnego Polaka. Złapał balachę… Piekielnie ciasno! Poprawił! Makabrycznie powykręcana ręka Michała, ale ten nie klepał! Holland zaczął wręcz apelować do sędziego, aby ten przerwał walkę!

Husarz znajdował się w fatalnym położeniu! Spróbował wolną ręką rozerwać uchwyt, ale… Czy klepnął? Być może! Trudno rzec! Sędzia przerwał walkę, podczas gdy Polak zaczął protestować.

Dla polskiego zawodnika była to druga porażka z rzędu i trzecia w ostatnich czterech występach.

Kevin Holland powrócił na zwycięskie tory po dwóch przegranych.